HedraPure – Ali deluje? Goljufije? Mnenja, Forum, Lekarna, Cena, Kje kupiti

HedraPure je inovativna biološka nega, sestavljena iz popolnoma naravnega olja za čiščenje ušes, ki jo je v začetku leta 2021 lansiral Nutresin. To olje za čiščenje ušes je razvil ugleden mikrobiolog in je bilo uspešno prestalo več kliničnih preskušanj v različnih državah EU. Njegova učinkovitost je bila 96-odstotna.

Od vstopa na trg leta 2021 je pomagal več deset tisoč ljudem tako, da se je prodajal kot žeton. Ljudje ga imajo raje, ker je veliko lažji za uporabo kot tradicionalna zdravila in higiena sluhovoda, ki jo predpiše zdravnik.
Prihaja v steklenici za varnejše shranjevanje. V kompletu dobite tudi pipeto za lažje odmerjanje pravilnega odmerka in navodila za uporabo. Negativnih stranskih učinkov, alergij ali kontraindikacij ni pričakovati.

>>>-50% Cena – Uradna Stran<<<

Vzroki za izgubo sluha pri odraslih

Izgubo sluha lahko podedujete po družini. Običajno se s starostjo razvije izguba sluha. Obstajajo tudi drugi razlogi, kot je opisano spodaj. Izguba sluha se lahko pojavi sama ali s  tinitusom  ali zvonjenjem v ušesih.

Nekateri vzroki za izgubo sluha pri odraslih vključujejo:

Otoskleroza. To je bolezen  srednjega ušesa  . Zaradi tega se drobni členki v srednjem ušesu težko premikajo. Povzroča  prevodno izgubo sluha  . To stanje se pogosto zdravi kirurško.

Menierova bolezen. To je težava  z notranjim ušesom  . Vzrok za Menierovo bolezen ni znan. Običajno se začne pri ljudeh, starih od 30 do 50 let. Oseba s to boleznijo ima pogosto  senzorinevralno izgubo sluha  . Pogoste so vrtoglavica in šumenje v ušesu. Lahko se pojavi tudi občutljivost na glasne zvoke. Izguba sluha pride in mine, sčasoma pa postane izguba sluha trajna.

Avtoimunska bolezen notranjega ušesa. Avtoimunska motnja je tista, pri kateri vaše telo napade samo sebe. Ta vrsta izgube sluha se pojavi hitro. Če nenadoma izgubite sluh, morate čim prej obiskati zdravnika. Zdravljenje lahko pomaga zmanjšati izgubo sluha.

Ototoksična zdravila  . Obstaja več zdravil, ki lahko povzročijo izgubo sluha. O zdravilih, ki jih jemljete, se posvetujte s svojim zdravnikom. Nekatera zdravila, ki lahko vplivajo na sluh, vključujejo:

• Aminoglikozidni antibiotiki, kot so streptomicin, neomicin ali kanamicin
  • Velike količine aspirina
  • Diuretiki zanke, kot sta lasix ali etakrinska kislina
  • Določena zdravila za kemoterapijo

Zelo glasen hrup. Glasen hrup  lahko povzroči trajno izgubo sluha. Izguba sluha zaradi hrupa je neboleča in se običajno pojavi čez čas. Če slišite zelo glasen zvok, na primer eksplozijo, lahko povzročite nenadno izgubo sluha.

Akustična nevroma. To je primer tumorja, ki povzroča izgubo sluha. Lahko povzroči tudi zvonjenje v ušesu in občutek polnosti ušes. Potrebujete zdravljenje akustičnega nevroma.

Telesna poškodba glave. Travmatska  možganska poškodba (TBI)  , luknja v bobniču in poškodba  srednjega ušesa  lahko povzročijo izgubo sluha.

Presbykus. To je  senzorinevralna izguba sluha  , ki se pojavi s starostjo. Govor se lahko zdi pridušen ali nejasen. Morda boste morali ljudi prositi, naj ponovijo ali povečajo glasnost televizorja, da bodo to slišali.

Kaj je HedraPure

Strokovnjaki, ki delajo na tem področju, niso presenečeni nad pozitivnimi ocenami in ocenami. Najboljši izdelek za nego ušes je uspešno prestal več kliničnih preskušanj na obeh straneh oceana. Pri 98 % od 1000 udeležencev mu je uspelo zmanjšati simptome izgube sluha in tinitusa. Ni povzročil nobenih negativnih stranskih učinkov ali kontraindikacij.

Sestava: kaj vsebuje?

Ta HedraPure je navdihnjena z naravo in je ekološka. Ta tekoča raztopina za čiščenje ušes vsebuje samo organska eterična olja. Globinsko navlažijo in očistijo kožo okoli ušes, tako da postane gladka na dotik. Je čist in organski izdelek, brez parabenov in GSO.

Navodila: Kako ga uporabljati?

Naslednji 3 preprosti koraki opisujejo, kako varno in brez stranskih učinkov uporabiti olje HedraPure za boljšo higieno ušes, v skladu z navodili za uporabo: V kapalko posesajte majhno količino olja za čiščenje ušes in dodajte tri (3) kapljice v ušesni kanal. Naredite to 1-3 krat na teden. Ta postopek ponavljajte nekaj mesecev, da boste trajno slišali!

Kako deluje HedraPure?

HedraPure čisti sluhovod in učinkovito odstranjuje ušesno maslo; Ne povzroča neželenih učinkov in kontraindikacij, kot so kožni izpuščaji; V svojih komentarjih in pregledih stranke ugotavljajo, da ščiti pred tinitusom; Učinek je pozitiven za ljudi vseh starosti.

prednosti in slabosti

• Potrjeno s strani zdravnikov
  • Strokovnjaki svetujejo
  • Naravna sestava

Indikacije za uporabo HedraPure

Glede na klinične študije ima eden od treh ljudi na svetu težave s sluhom. Glavnina so ljudje stari od 36 do 95 let, ki je ne dobijo. Sodobni svet je poln zvokov različnih vrst in jakosti. Je tudi ključni zunanji dejavnik, ki negativno vpliva na sluh. Mestno okolje je tudi vir različnih vrst hrupa. Vsakodnevna izpostavljenost tej vrsti bo vedno vplivala na vaš sluh. Tu so glavni vzroki, ki lahko povzročijo težave: mestni hrup, alergije, bolezni, kot sta visok krvni tlak in sladkorna bolezen. Dolgotrajno poslušanje glasne glasbe, zlasti s slušalkami. In seveda nepravilno čiščenje ušes.

HedraPure kontraindikacije

Ni povzročil nobenih negativnih stranskih učinkov ali kontraindikacij.