Alpha Lingmind New – Kako deluje? Negativna mnenja, forum, cena, prevara?

Alpha Lingmind  New – Ni zanikati, da znanje vsaj enega tujega jezika zelo olajša življenje. Čeprav je večina prebivalstva Kitajcev, je angleščina prevladujoči jezik v preostalem svetu. Številne oblike, izposojene iz tega jezika, kažejo, kako stoji kot komunikacijski voditelj v evoluciji Evrope in sveta. Zahteva po tekočem ali vsaj komunikativnem znanju angleščine je postala tržni standard za dobro plačano delo. Poleg individualnih predstav ljudi o tem, ali se splača znati angleški ali kateri koli drug jezik, se ga splača znati iz čisto materialističnih razlogov. Vendar pa nismo vsi dovolj pogumni, da bi se vključili v programe z velikimi jezikovnimi skupinami in poskušali razviti svoje govorne ali pisne sposobnosti v tujem jeziku. Po drugi strani pa drugi raje študirajo v tišini in samoti, nimajo vedno veliko odločnosti. Zato je lahko težko doseči želene rezultate.

>>>-50% Cena – Uradna Stran<<<<

Kaj storiti in kakšne so alternativne metode učenja angleščine? Alpha Lingmind  New je odgovor na to vprašanje. Lenoba je vaša močna stran? Super, preveri, če ta metoda deluje …

Besede pridejo čez čas

To je eden najpogosteje slišanih argumentov pri preverjanju stopnje znanja tujega jezika. Kljub temu, da nas angleški jezik obdaja povsod, je težko zabijati besede brez posebne odločnosti. Učne ure in ustrezna priprava možganskega prostora sta dva osnovna dejavnika, ki ju največkrat spregledamo. Znano je, da so sproščeni možgani aktivni možgani, naravni limfni disk, ki ga je mogoče rešiti. Med 8-urnim delavnikom je težko govoriti o učinkovitem učenju in odprtosti. Placebo učinek nekaj naučenih besednih zvez se hitro preizkusi z resničnim poskusom pogovora prek IM ali z resnično osebo. Med temi preizkušnjami se govor, slog in slovnica preprosto izmuznejo.

Alpha Lingmind New

>>>-50% Cena – Uradna Stran<<<<

Pridobite znanje brez meja

Ta izraz najbolje opiše metodo, uporabljeno v tečaju Alpha Lingmind New . Zakaj je toliko možnosti? Skrivnost je v 25-minutnih patentiranih učnih enotah. Začne in konča na zelo nenavaden način. Prvih 5 minut je torej tako imenovano ogrevanje pred učenjem, ki je podprto s posebnimi zvoki v ozadju, imenovanimi binauralni utripi. Podobno na začetku – zadnjih pet minut snemamo učinke po isti shemi.

Angleški binevralni sistem – ker se tako imenuje ta metoda, inovativna metoda, ki je luč sveta ugledala konec leta 2019. Študija, izvedena v enem od bostonskih raziskovalnih centrov, jasno kaže, da učinkovitost znanosti s komplementarnimi izdelki doseže tudi do 98%. Kvantitativni testi so bili izvedeni na ljudeh, ki sploh niso govorili angleško ali pa so svoje znanje ocenili kot srednje/napredno. Rezultati so prikazani v naslednji zbirni tabeli:

Skupina/UčinkiAsimilacija novih besedPovprečni testni rezultat za vsak modulSubjektivna ocena izboljšanja jezikovnih sposobnosti
Skupina začetnikov+ 67,5 %8,8/10Zelo dobro
Mediator+82,1 %9,2/10Popoln
Druga/alternativna metoda+37 %5,5/10Dobro

Kjer je bila subjektivna ocena izboljšanja jezikovnih sposobnosti mogoča od slabega/dobrega/zelo dobrega/odličnega.

>>>-50% Cena – Uradna Stran<<<<

Kje lahko uporabim učinkovito učenje Alpha Lingmind New?

Kdo, kdaj in zakaj so tri najpomembnejša vprašanja, na katerih se je razvilo učenje Alpha Lingmind New . Odgovor na vsako od teh vprašanj je:

Alpha Lingmind New , ki temelji na inovativni metodi angleškega binevralnega sistema (sinhronizirani zvoki), je učinkovita metoda učenja angleščine za vse, ki jezika niti ne govorijo na daljavo, ali za tiste, ki govorijo angleščino na začetni ali srednji ravni. Tečaj Alpha Lingmind je produkt enakih možnosti. Ne glede na spol, starost ali kulturno pripadnost sinhroni zvoki delujejo enako. Izredna učinkovitost te metode je dosežena zahvaljujoč človeškemu ušesu. Uho je odgovorno za pravilno registracijo zvokov in nadzor razpoloženja človeških možganov.

Pretvorba posameznega zvoka v sinhrone takte povzroči sprostitev in povečano aktivnost možganov med učenjem. Alpha Lingmind New ponuja učinkovite priložnosti za učenje za vse, ki imajo na urniku le 75 minut na teden. Pozitivna priporočila številnih evropskih držav potrjujejo, da starost in težave niso nepremostljive ovire. In kdaj bo angleščina potrebna? Dnevno! Razširite svoja obzorja, zberite pogum za glasno govorjenje, raziskujte svet, spoznajte nove ljudi, predvsem pa izboljšajte svoje kvalifikacije, kar se neposredno odrazi v vaši plači.

Alpha Lingmind New – mnenje

»Zavzetost, trma, odločnost in obešanje listkov vsepovsod zame niso prava metoda. Na srečo sem našel metodo učenja, ki bolj ustreza mojemu primeru. Edino zagotovilo za uspeh je rednost (prosim, ne obremenjujte se z vsakdanjim življenjem). Nenehno učenje česar koli na silo me nikoli ni pripeljalo do višave znanja. Alpha Lingmind pomeni učenje samo 3-krat na teden. Ni dolgo, a hkrati prijetno in učinkovito. Sem sredi tem drugega albuma. Obvladal sem že skoraj 3000 besed, ki jih rad uporabljam v različnih pogovorih, npr. Messenger, WhatsApp. Alpha Lingmind podzavestno prijetno učenje je nekaj, v čemer resnično uživam.« –

Samo besedilo je trenutno precej lahko prevesti in razumeti, vendar se je težko izraziti. Jecljanje, stalni premori v govoru – to ni dober vtis. Delam v T industriji, angleščina je osnova, z Alpha Lingmindom sem jo izpopolnila, za ostalo učenje pa poslušam binauralne takte. To je razodetje! 

>>>-50% Cena – Uradna Stran<<<<

Alpha Lingmind New

Ameriška priporočila za novo metodo Alpha Lingmind

Pred kratkim so ameriški znanstveniki preučevali dobro znani sistem sinhronih zvokov. Učenje je za razliko od navadne angleščine precej specifično. Evropski narodi težko izkoreninijo vdore ali navade, ki izhajajo iz domače abecede in slovnice. To povzroča številne zaplete. Učenje angleščine mora biti tako enostavno kot uporaba v praksi! Zato smo se morali domisliti metode, ki bi stimulirala največje število kognitivnih centrov. Ustvarjalec tečaja Alpha Lingmind New z uporabo pristopa v treh korakih 5 + 15 + 5 +5 je to naredil odlično.

Učenje angleščine s to tehniko je kot trening za strel. Ogrejemo se, odpremo nova znanja, možgane nasitimo z ustrezno in intenzivno dozo besedišča in pravil, nato pa proces postane trajen. Tako kot cilji vodilnih športnikov pred tekmovanji, lahko stranke sledijo svojim potovalnim ali poslovnim strastem s pomočjo  Alpha Lingmind New .

Alpha Lingmind New je tristopenjsko učenje angleškega jezika

Trajanje tečaja je odvisno od vaših osebnih sposobnosti. Glede na rezultate raziskav in povprečno vključenost je proizvajalec opredelil priporočeno obliko učenja:

 • Najbolj učinkovito trajanje celotnega tečaja – 90 dni.
 • Gradivo za diplomsko delo: vseh 36 izbir (vključno s ponovnimi volitvami).
 • Pogostost učenja na teden: 3-krat po največ 25 minut.

>>>-50% Cena – Uradna Stran<<<<

Kaj pomenijo različne stopnje učenja?

 • Prva stopnja  : navadite se na binauralne utripe v ozadju sproščujoče glasbe. Ta stopnja izboljša zaznavanje dražljajev v možganih. Hitrejši prenos nevtronov bi moral povzročiti večjo koncentracijo in zavest. Zgornji zvoki so posebna frekvenca, ki vas spravi v stanje sprostitve in pripravi na akcijo. To je 5-minutno ogrevanje, imenovano faza “potopitve”. Vsaka plošča vsebuje frekvenco in vrsto zvokov, ki se ustrezno ujemajo s seznamom tem.
 • Druga faza : aktivni učni proces. Vsaka od 36 razpoložljivih izbir je polna najrazličnejših situacij iz resničnega življenja. Ne gre le za ponavljanje nesmiselnih vnaprej posnetih sekvenc. Tečaj je bil ustvarjen z mislijo na najboljšo absorpcijo. Daje tudi občutek samozavesti, ki se prevede v večjo drznost pri začetku pogovorov. Poslušate posnetke, ki niso stroga slovnična pravila, temveč praktične oblike angleškega jezika. Zaradi lažje uporabe bo večina vaj posnemala pogovore, ki se običajno uporabljajo v tujini ali v večkulturnem okolju. Spodnje teme imajo svoje zgodbe, v katere se lahko vključite. Alpha Lingmind ni glas brez duše,
 • Tretji korak  : Izhod. To je zadnjih pet minut asimilacije. Podobno kot pri “dip” fazi pride do gladkega izhoda z binavralnimi utripi. Zahvaljujoč aktivni sprostitvi je to čas, da si zapomnite celotno zaporedje stavkov, dialogov in vaj.
Alpha Lingmind New

Še enkrat … Zakaj uporabljati Alpha Lingmind New?

Celoten tečaj temelji na 1300 stavkih. Vsebujejo jih v vseh možnih oblikah, in sicer: vprašanja, odgovori, ustna in pisna oblika. Statistično gledano je stavek Alpha Lingmind dolg 16 besed. 16 × 1300 besed je skoraj 21.000 besed, ki jih je mogoče videti in slišati. Praktični besednjak za prosto komunikacijo v tujini je omejen na le 2000 enot. Zaključek tečaja ni le zavedanje dobro opravljenega dela, ampak tudi velika količina gradiva. Glede na ponavljanje besed in nižjo nagnjenost k pomnjenju nad 80 % bo večina strank lahko vodila daljši pogovor v angleščini. Izkušnje in pričakovanja bodo podkrepljena s številkami v obliki naučenih besed, to pa je pri vsakodnevni rabi angleščine najpomembnejše!

Elementi tečaja

Zgoščenka s zbirko znanja in obliko učenja govora v obliki dopolnilnih dialogov. Zgoščenka je sestavljena iz 12 tem, razvrščenih po hierarhiji napredka in tematsko. Dialogi in vokalne vaje so posneti v formatu MP3. Zbirka znanja na zgoščenki je v priljubljeni obliki PDF, ki jo lahko odprete na katerem koli računalniku ali celo telefonu.

Alpha Lingmind New compendium podrobne specifikacije  :

 • Uvod, spoznavanje angleške metode binavralnega sistema.
 • Podroben prikaz celotne vsebine tečaja, ki ga bo naročnik prejel.
 • Predstavitev najpomembnejše teme, na kateri temelji celoten tečaj, in sicer:  binavralni utripi  . Razlaga principa delovanja.
 • Počistite uporabniški priročnik.
 • Kasnejši prevod dialognih stavkov, ki jih stranka uporabi pri izbiri.
 • Prvi disk vsebuje 83 strani zbornika znanja, drugi del 84 strani in tretji 100 strani praktičnega znanja.

Dodaten element je  LPB (Language Power Book), ki je knjiga, ki dopolnjuje znanje o trenutno obdelani snovi. Format A5, 48 strani. Vse vaje in rešitve so samo v angleškem jeziku. Naslednje stopnje tečaja so dosledne in odlično dopolnjene s praktičnimi vajami, ki jih vsebuje Language Power Book. Večina nalog temelji na predhodno slišanih dialogih.

Pogosta vprašanja o tečaju Alpha Lingmind New

Želim kupiti, a obstajajo še kakšna skrita plačila poleg registracije?

Ne, prejeli boste celoten tečaj angleškega jezika (3 CD-ji + knjiga). Ni skritih plačil ali dodatnih naročnin.

Komu je namenjen tečaj Alpha Lingmind? Sploh ne govorim angleško

Za vsakogar, ki želi razviti svoje jezikovne sposobnosti in nikoli ni imel talenta, časa ali odločnosti za to.

Po kolikšnem času opazite prve učinke?

Prvi opazni učinki naj bi bili vidni po manj kot 14 dneh sistematične uporabe. Priporočen čas učenja ni več in nič manj kot 25 minut na dan, 3-krat na teden. Mnogi ljudje poročajo o občutnem izboljšanju že po prvih nekaj lekcijah.

>>>-50% Cena – Uradna Stran<<<<

Vložiť komentár